Kamenná prodejna Chefshop otevřena!

Kamenná prodejna Chefshop otevřena!

Už je otevřeno!

     Několik dlouhých měsíců jsme pro vás potají připravovali jedno velké překvapení. Abychom vám dopřáli lepší zážitek z nakupování, rozhodli jsme se vybudovat velkou prodejnu Chefshop v Pražské tržnici, kde  si budete moci osahat a vyzkoušet většinu našich produktů. Uděláme vše pro to abychom vám nabídli to nejlepší z obou světů – online i offline. Otevřeno pro vás máme od pondělí do pátku mezi 9. a 18. hodinou.

Co nabízíme v Chefshop?

V Chefshopu koupíte delikatesy z celého světa, kvalitní nádobí a profesionální vybavení do kuchyně. Najdete u nás i speciální sekci s asijskými potravinami, kde pohodlně nakoupíte veškeré suroviny pro přípravu oblíbené japonské speciality – sushi. Kromě kvalitní sójové omáčky, nakládaného zázvoru, wasabi prášku a rýžového octa zde najdete i speciální rýži na sushi, bambusovou podložku, ale i jídelní hůlky a nádeherné talíře na servírování sushi od japonského výrobce Made in Japan a dokonce i rýžovar Sencor v různých velikostech, který vám prakticky sám uvaří tu nejlepší rýži na sushi. S námi se vám podaří skvělé sushi i doma! Určitě vás potěší i dárkové balíčky na přípravu sushi, ve kterých máte všechny potřebné ingredience. Už stačí jen dokoupit čerstvou zeleninu a ryby. Balíček sushi je také skvělým tipem na dárek pro každého milovníka sushi.
Máme pro vás také nově kovové wok pánve s kulatým dnem s průměrem 30 až 71 cm, které jsou vhodné na otevřený oheň a do profesionálních asijských restaurací.

Kde to je?

     Naše krásná novotou vonící prodejna se nachází v Pražské holešovické tržnici v Hale číslo 36. Ta je situována na levé straně při vstupu hlavním vchodem. A pro jistotu tady ještě přikládáme mapku.

Otvíračka_mapka_Fb2_1

A jak se k nám dostanete?

     Přímo před tržnicí staví tramvaje 1, 12, 14 a 25. Nejjednodušší je dojet metrem na zastávku Vltavská na lince C a pak nastoupit na jakoukoliv tramvaj směrující tím správným směrem. Z Vltavské je to totiž jen jedna zastávka. Pokud chcete přijet autem, nejlepší je odbočit do Argentinské ulice a použít vjezd z ulice Jateční. V tržnici lze parkovat 1 hodinu zdarma, každá další započatá hodina parkování stojí jen 40 korun.

Takže neváhejte a přijďte nás navštívit a vybrat si u nás vánoční dárky s předstihem 🙂

Autor
Barbora
26. 10. 2016
Tagy
#tradice #příprava #suroviny
Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.